» Red Castle
  • Smoczki anatomoczne

Kategorie

Wysyłka

Tanie przesyłki - bialymotylek.pl
Porady dla mam - artykuły.
Biały Motylek lokalizacja - mapa Wrocław ul.Kobierzycka 10

Red Castle

Red Castle

Red Castle - wspólne życie.

Red Castle to uznany producent produktów dla dzieci. Oferuje produkty, które są najwyższej jakości. Red Castle używa tylko najlepszych materiałów (100% bawełny, bardzo miękkie tkaniny Fleur de Coton®, 100% kaszmir ...), z których wszystkie są przyjazne dla środowiska i gwarantują niezrównany poziom komfortu i dobrego samopoczucia dla Twojego dziecka.

Produkty są Red Castle projektowane przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Aby stale oferować produkty z najwyższej półki, firma ściśle współpracuje z wieloma lekarzami w świecie medycznym. Dzięki tej współpracy, wszystkie produkty dają dobre samopoczucie i bezpieczeństwo niemowlętom. Przykładem tego jest gniazdo Cocoonababy® które zostało pierwotnie stworzone dla wcześniaków w szpitalach. Produkt ten ewoluował i obecnie występuje w rozmiarze dla donoszonych niemowląt. Jest on stosowany w bardzo wielu szpitalach i klinikach położniczych na całym świecie, a także w tysiącach domów, aby pomóc dzieciom przystosować się do życia poza łonem matki.

Produkty Red Castle są zgodne z normami bezpieczeństwa w krajach, w których są dystrybuowane (w rzeczywistości, przewyższają one obowiązkowe normy bezpieczeństwa). Są wolne od metali ciężkich, barwników azowych, ftalanów i regularnie poddawane są kontroli jakości i testom przez niezależnych certyfikowane laboratoria.


 

Biały Motylek

tel: 883 043 361 | email: info@bialymotylek.pl

adres: Partynicka 50/16 | 53-031 | Wrocław | woj. dolnośląskie

NIP: 9471824946