zaawansowane
Strona główna » Wishbear
ZAKUPY W CZASIE EPIDEMII

Drodzy klienci, chcemy poinformować, że wasze zamówienia są realizowane na bieżąco. Pracujemy normalnie, a stany magazynowe są uzupełniane 24h na dobę.  

Dodatkowe informacje: w związku z utrudnieniami logistycznymi nie planujemy dostaw śpiworków GroBag w najbliższym czasie. Za utrudnienia przepraszamy.
 

Wishbear

Wishbear

Szumiący miś Wishbear z aplikacją i czujnikiem snu.

Koniec z usypianiem dziecka przy nagranych dźwiękach suszarki lub lecącej wody z kranu. Do pomocy w trudnej sztuce usypiania maluszków przychodzi firma Wishbear, która wyprodukowała serię szumiących misiów z mnóstwem sensorów czuwających nad spokojnym snem dziecka. Biały szum jaki wydobywa się z brzuszka szumisia, pozytywnie wpływa na układ nerwowy dziecka i przypomina mu odgłosy, które słyszało będąc w brzuchu mamy. Bicie serca, skręty jelit czy pracujący żołądek to środowisko w jakim wychowało się maleństwo przez pierwszych 9 miesięcy. Biały szum misi Wishbear powoduje, że niemowlęta zasypiają o 80% szybciej. Niektóre modele szumisi posiadają aplikację do łatwiejszego zarządzania funkcjami zabawki przytulanki.    


 
Dodatkowe filtry
Cena od do
Nowości
Promocje
Brak produktów ...

płatości ratalne Przelewy24

Biały Motylek

tel: 883 043 361 | email:info@bialymotylek.pl | NIP: 9471824946

ul. Św. Rity 144A, Iwiny, 52-116, powiat Wrocław / woj. dolnośląskie

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl