» O Nas
  • Water Wipes

Kategorie

Wysyłka

Tanie przesyłki - bialymotylek.pl
Porady dla mam - artykuły.
Biały Motylek lokalizacja - mapa Wrocław ul.Kobierzycka 10

O Nas

BiałyMotylek.pl – zadbaj o bezpieczny sen twojego dziecka!

O nas Biały MotylekNaszą przygodę ze śpiworkami dla dzieci rozpoczęliśmy kilka lat temu, od małego sklepu online, który nazwaliśmy białymotylek.pl, z kilkoma produktami na naszych wirtualnych półkach oraz wielką pasją rozpowszechnienia bezpiecznych produktów, zapewniających zdrowy i bezpieczny sen dzieci i niemowląt.

W 2009 roku, jak większość rodziców oczekujących na narodziny swojego pierwszego dziecka, z wielką ekscytacją stworzyliśmy listę rzeczy potrzebnych do wyprawki dla naszego maluszka. Niestety, po kilku dniach okazało się, że najwięcej brakujących zakupów znalazło się w kategorii 'Sen Dziecka’. Wtedy uświadomiliśmy sobie, że na polskim rynku brakuje dobrej jakości artykułów, które zapewniają zdrowy sen niemowląt.

Po dokładniejszym zbadaniu problemu, okazało się, że wielu rodziców w naszej sytuacji ma podobny problem. Zaskoczeni  taką sytuacją, sami postanowiliśmy otworzyć sklep internetowyo nazwie BiałyMotylek.pl. Od samego początku, skupiliśmy się na najlepszych producentach akcesoriów dla dzieci i zaczęliśmy sprowadzać markowe śpiworki dla niemowląt, rożki, bawełniane otulacze, bezpieczne poduszki dla niemowląt, kolorowe komplety pościeli, innowacyjne termometry, lampki, rolety, dekoracje, zabawki dla niemowląt i wiele innych artykułów niezbędnych każdemu dziecku.

Nasza misja!

Wybierając produkty do asortymentu naszego sklepu, kierujemy się zasadą Zdrowie i bezpieczeństwo dla Twojego dziecka. Zależy nam na tym, aby rodzice kupując produkty przeznaczone dla swoich maluszków, mieli wiedzę na temat bezpieczeństwa snu i byli świadomi, jak i w czym powinno spać ich dziecko. W tym celu stworzyliśmy wiele stron informacyjnych dotyczących zdrowego snu dzieci, wspieramy akcje Bezpieczny sen dziecka oraz współpracujemy z platformą www.bezpiecznysendziecka.pl.

Dlaczego My?

Obecnie, jesteśmy jednym z liderów na rynku śpiworków dla dzieci w Polsce. Dokładamy wszelkich starań, aby nieustannie poszerzać nasz asortyment i prezentować nowości na rynku artykułów dziecięcych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż zapracowani rodzice często nie mają zbyt wiele czasu na zakupy, dlatego obsługa naszego sklepu jest prosta i intuicyjna. Szybka wysyłka sprawi, iż zakupione produkty szybko znajdą się u Państwa w domu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Białego Motylka, jesteśmy przekonani, iż będą Państwo zadowoleni z zakupionych produktów oraz obsługi naszego sklepu.

White Butterfly
Magdalena Kwapisiewicz-Frączak

email: info@bialymotylek.pl
kom. (+48) 883 043 361

Odwiedź na Pintereście profil użytkownika The White Butterfly.


Przejdź do strony głównej

Biały Motylek

tel: 883 043 361 | email: info@bialymotylek.pl

adres: Partynicka 50/16 | 53-031 | Wrocław | woj. dolnośląskie

NIP: 9471824946